How Much Does Four Days in Iceland Cost?

Seems like everyone wants to go to Iceland these days, but everybody’s scared of how much Reykjavik will cost. This is all the expenses from my four days Iceland, from £4 milkshakes in Laundromat to £79 on one meal. We saved loads of money by booking an amazing house in the countryside and eating three dinners and breakfasts there. We also saved money in Reykjavik by packaging up the hotel … Continue reading How Much Does Four Days in Iceland Cost?